Dzień dobry,

w imieniu Wydziału Komunikacji Społecznej, Funduszy Europejskich i Analiz dla dzielnicy Targówek m. st. Warszawy  serdecznie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie -  Festiwal  pn.  „Targówek Ludzi”, który  odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia 2021 r. w godz. 9.00-18.00.

 

W programie fascynujące opowiadania, warsztaty , solarigrafia, pracownia neonów, historyczna stacja metra i wiele więcej…

Zachęcamy do udziału w Quizie historycznym. Do wygrania są bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładowania.

Więcej informacji: http://www.targowek.waw.pl/page/index.php?str=42&id=6186;  www.festiwaltargowek.pl

Pozdrawiam serdecznie,

 
--
Aneta Krauze
Główny specjalista
URZĄD M.ST. WARSZAWY
Dzielnica Targówek
Wydział Komunikacji Społecznej, Funduszy Europejskich i Analiz dla Dzielnicy

ul. L. Kondratowicza 20, pokój 308 C, 00-983 Warszawa
tel. +48224438533
faks +48226757740
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dniach 12.04 - 16.04 przedszkole będzie zamknięte. Opieka sprawowana będzie tylko nad dziećmi, których rodzice wykonują zawody bezpośrednio związane z walką z Covid 19. Zapraszamy do śledzenia propozycji. zajęć i zabaw na stronie iprzedszkole

Informujemy, że zadania dla dzieci ze wszystkich grup będą w dalszym ciągu  zamieszczane na stronie iprzedszkole. Prosimy o korzystanie z naszych propozycji.

Życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Aby upłynęły w pogodnej i miłej atmosferze pomimo trudnych dla nas wszystkich chwil.

Dyrektor Przedszkola 88 " Pod Zielonym Listkiem" wraz z personelem.